Jakie są korzyści ze stosowania kremu BB?

Jakie są korzyści ze stosowania kremu BB?

Najlepszy sposób na opisanie kremu BB? To produkt all-in-one dla Twojej skóry. Otrzymujesz korzyści z dwóch lub trzech różnych produktów, kupując jeden. Oznacza to, że nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze.

Wielozadaniowość

Łączą one cechy kremu nawilżającego z cechami kremu przeciwstarzeniowego i produktu do pielęgnacji skóry z filtrem SPF.

Ponieważ kremy BB mogą zawierać koktajl korzystnych składników, takich jak mineralny SPF z tlenkiem cynku i dwutlenkiem tytanu, kwas hialuronowy, witaminy i przeciwutleniacze, zmniejszysz ilość produktów i składników nakładanych na skórę, a także zaoszczędzisz czas.

Dobry krem BB oznacza naturalność

Pokrycie, jakie uzyskasz dzięki kremowi BB, jest naturalne i świeże. Ponadto, naturalny krem BB można z łatwością nakładać palcami, co pozwala na dobre wprowadzenie produktu w skórę, dzięki czemu aplikacja makijażu jest bezproblemowa.

Tym, którzy potrzebują większego pokrycia, kremy BB również się sprawdzą. Są na tyle lekkie, że mogą być stosowane pod warstwą zwykłego podkładu.

Krycie niedoskonałości bez podrażnień

Jeśli masz skórę trądzikową i musisz ukryć wypryski, Twoja skóra może skorzystać z kremu BB. Łagodzące minerały, które często znajdują się w formułach najlepszych kremów BB, są korzystne w leczeniu wyprysków i nadal pozwalają skórze oddychać.

Uniwersalność

Czy krem BB jest dobry dla wszystkich typów skóry?
Tak! Kremy BB są dobre dla wszystkich typów skóry, w tym tłustej, suchej i trądzikowej i innych. Jest jednak kilka zastrzeżeń:

  • Jeśli masz bardziej tłusty typ skóry, powinnaś zdecydowanie wybrać krem BB z humektantami (substancjami rozpuszczalnymi w wodzie), aby upewnić się, że uzyskasz odpowiednie nawilżenie wymagane przez Twoją skórę.
  • Niektóre kobiety, mogą mieć problemy ze znalezieniem kremów BB dla swojego odcienia skóry. Po zastosowaniu niektórych, skóra może wyglądać na popielatą, co jest cechą składników z filtrów SPF, które zawiera większość kremów BB.

Jeśli poszukujesz najlepszego kremu BB dla siebie, zapoznaj się z ofertą sklepu eeny meeny.

Jak najlepiej stosować krem BB?

Krem BB można stosować w ramach codziennej rutyny zamiast podkładu.

Jeśli Twoja skóra ma tendencję do przetłuszczania się, krem BB może być jedynym, czego potrzebujesz. Jeśli jednak masz skórę normalną lub suchą, warto zastosować krem nawilżający przed kremem BB.

Proces może wyglądać następująco:

  • Nałóż krem BB na oczyszczoną skórę po zastosowaniu dodatkowych serum lub kremów nawilżających.
  • Do nakładania kremu użyj pędzla do podkładu, gąbki lub palców.
  • Pozwól produktowi osiąść na skórze
  • Nałóż podkład dla lepszego pokrycia i korektor w miejscach problematycznych
  • Kremu BB nie trzeba pudrować, ale w miejscach trudnodostępnych może być konieczne zastosowanie odrobiny pudru.

Materiał zewnętrzny

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments