Jak zaplanować świętowanie rocznicy ślubu?

Jak zaplanować świętowanie rocznicy ślubu?

Bez względu na to, ile lat minęło, co roku przed rocznicą pojawiają się te same dwa pytania: „Co powinniśmy zrobić?” i „Czy w tym roku robimy prezenty rocznicowe?”. Zaskocz swojego partnera, mając gotowy plan na romantyczną aktywność rocznicową. Po pierwsze, zastanówcie się, czy chcecie się zrelaksować, czy też chcecie przeżyć przygodę. To pomoże Ci zawęzić listę.

Oto kilka pomysłów na ciekawe miejsca na rocznicę, niezależnie od tego, czy planujesz pozostać w okolicy, czy udać się w nowe miejsce.

Przejrzyjcie swoje zdjęcia ślubne

Dlaczego nie wykorzystać swojej rocznicy do przejrzenia tych zdjęć, które nie są na co dzień w centrum uwagi? Możesz nawet wykorzystać swoją rocznicę jako okazję do zmiany ramek i wprowadzania nowych wspomnień co roku, albo zrobić album lub pokaz slajdów prezentujący niektóre z Twoich ulubionych, zapomnianych zdjęć.

Zobacz też: Co kupić na prezent na 40 urodziny?

Zorganizujcie kolację przy świecach

Możesz spróbować przygotować menu, którym cieszyliście się w dniu ślubu, ale to nie jedyna opcja. Możecie też wykorzystać wspomnienia ze swojego miesiąca miodowego jako inspiracji – zróbcie ucztę z makaronem lub pizzą, jeśli pojechaliście do Włoch, albo przywróćcie wspomnienia z Meksyku z tacosami margaritą. To od Was zależy, czy zdecydujecie się na wykwintną kolację i wieczorowe stroje, czy na prostą zastawę i piżamy.

Zaplanujcie ekscytujący wyjazd

Pewnie, w idealnym świecie wszyscy spakowalibyśmy się i wyjechali na wystawne wakacje w każdą rocznicę ślubu. Problem polega na tym, że praca i finanse nie pozwalają nam na wzięcie iście Instagramowych wakacji w każdą rocznicę. To gdzie jedziecie, nie jest tak istotne. Cenne jest samo oderwanie się od codziennej domowej rutyny na kilka krótkich dni. Zaplanuj niedrogi weekendowy wyjazd. Może to być miejsce, z którym macie miłe wspomnienia lub całkowicie nowa destynacja.

Świętujcie z rodziną i przyjaciółmi

Rocznice mogą być bardzo osobiste, jak i spędzone w szerszym gronie. Pary, które są naprawdę związane ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi, powinny włączyć ich w obchody swojego święta. Przeznaczcie trochę czasu tylko dla siebie, a następnie poinformujcie bliskie wam osoby, że chcielibyście świętować razem.

Zróbcie razem coś szalonego

Jeśli wasz związek stracił trochę ognia, nic nie rozpali na nowo więzi tak jak zrobienie czegoś, co sprawi, że twoja adrenalina będzie pompowana znowu do waszych żył. Niech to będzie coś, czego nigdy wcześniej nie robiliście razem. Wspólne tworzenie nowych doświadczeń jest ważnym sposobem, aby uczynić rocznicę niezapomnianą. Niezależnie, czy pojedziecie na ekstremalną atrakcję, czy spędzicie gorącą noc, wyposażeni w ekscytujące gadżety i lubrykanty.

Przypomnijcie sobie pierwszą randkę

Ten pomysł jest idealny dla par, które straciły z oczu to, co je połączyło w pierwszej kolejności. Wybierzcie się na wycieczkę po uliczce pamięci do waszej pierwszej randki. Co robiliście? Jeśli miejsce nie jest już dostępne, zróbcie coś jak najbardziej podobnego. Spróbuj przypomnieć sobie, o czym rozmawialiście i przypomnij sobie, co sprawiło, że zakochaliście się w sobie.

Nie róbcie absolutnie nic, ale razem

Ten pomysł może wydawać się głupi, ale czasami pary potrzebują szansy, aby odłączyć się od świata zewnętrznego i spędzić trochę czasu razem. Wyłączcie telefony i komputery i po prostu spędźcie cały poranek i popołudnie grając w karty, oglądając filmy, gotując. Niech świat nie istnieje, bądźcie tylko Wy.

Materiał Partnera

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments