Ahoj przygodo! Co założyć na wyjazd?

Ahoj przygodo! Co założyć na wyjazd?

Lato to czas wakacyjnych przygód i oczywiście lekkich ubrań. Aby dobrze przygotować się do wyjazdu, musisz zapakować całkiem sporą torbę, w której zmieścisz wszystko, co niezbędne, do odważnych letnich stylizacji. Zacznij jednak od tego, w co ubierzesz się na sam wyjazd.

Zawsze wygodnie

Zadbaj o to, by było Ci przede wszystkim wygodnie. Wygląd to jedno i prawdopodobnie nie przyjmujesz żadnych kompromisów, a jednak podczas podróży – samochodem, pociągiem czy samolotem – musisz postawić głównie na komfort. Nie zakładaj rzeczy, które mogą utrudniać Ci chodzenie lub korzystanie z toalety. To może okazać się dość kłopotliwe, zwłaszcza w środkach komunikacji lub podczas przerw na stacjach benzynowych. Wybierz taki strój, w którym czujesz się dobrze i wyglądasz dobrze. To najlepsze połączenie.

Naturalne, oddychające materiały

Niezależnie od tego, gdzie jedziesz, musisz wybrać takie ubrania, które będą dobrze zgrywały się z potrzebami Twojej skóry. A ta latem jest przegrzana i naprawdę zmęczona. Dlatego zadbaj o to, by mogła spokojnie oddychać. Wybieraj naturalne materiały, takie jak bawełna lub len, które świetnie sprawdzają się latem. Możesz postawić też na lekką wiskozę, która nie gniecie się, jest przyjemna dla skóry i naprawdę wygodna.

Przewiewnie!

To, co jest przewiewne, zawsze najlepiej sprawdza się latem – także w podróży. Sukienki, spódnice, koszulki. Wszystkie te ubrania są dobrym wyborem podczas wyjazdu, zwłaszcza wtedy, gdy żar leje się z nieba. Jeśli jedziesz nad morze, możesz postawić na marynistyczne elementy w swoim stroju. Na przykład paski – o, tak jak w tych bluzkach: https://bialcon.pl/odziez/bluzki-damskie/bluzki-w-paski. Zadbaj jednak o to, by nie przylegały zbyt mocno do ciała, bo to ograniczy Twój komfort. Postaraj się także takie rzeczy zapakować na wakacje i nie przejmuj się, że nie będziesz w nich dobrze wyglądać. Przewiewne ubrania są niezwykle modne, a gdy chcesz podkreślić talię, zawsze możesz skorzystać z paska.

Gdziekolwiek wyjeżdżasz, koniecznie zadbaj o odpowiednią garderobę. Skup się na wygodzie i komforcie, a dopiero później pomyśl o wyglądzie. Nie obawiaj się jednak – możesz mieć i to, i to.

Materiał Partnera

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments