Sposoby na znalezienie darmowych filmów pełnometrażowych na YouTube

Sposoby na znalezienie darmowych filmów pełnometrażowych na YouTube

Wszyscy uwielbiamy oglądać dobry film w domu, bez konieczności wychodzenia z domu, zakładania dobrych ubrań i płacenia za bilet do kina. O wiele przyjemniej jest założyć przytulną piżamę i wczołgać się pod koc, jedząc domowej roboty popcorn i oglądając film online za darmo. 

W tym artykule przedstawimy Ci kilka wskazówek i trików, które pokażą Ci dokładnie, jak znaleźć darmowe filmy na Youtube.

Wystarczy wyszukać „Cały film”

Prosty sposób na znalezienie tych jest mój wpisując nazwę filmu, którego szukasz, a następnie dodać „pełny film” lub „pełnometrażowy film”. Czasami będziesz w stanie go znaleźć, a innym razem może się okazać, że nie został on jeszcze opublikowany. Zwłaszcza w przypadku bardzo nowych filmów, szanse na to, że będą one dostępne online są niewielkie.

Filtruj filmy według długości

Aby mieć pewność, że otrzymasz dokładnie taki wynik, jakiego szukasz, możesz łatwo zastosować filtr po wyszukaniu filmu.

Aby to zrobić, musisz przejść na górę strony, pod paskiem wyszukiwania i poszukać zakładki z napisem Filtry. Po kliknięciu na nią, pojawią się funkcje, takie jak data, typ, czas trwania itp. Jeśli chcesz filtrować wyniki według długości, powinieneś kliknąć na opcję i wybrać filtr filmów dłuższych niż 20 minut.

Filtry w pasku wyszukiwania

Zamiast dodawać filtr po wyszukaniu czegoś, możesz również filtrować wyniki w pasku wyszukiwania. Zamiast wpisywać nazwę filmu, którego szukasz, możesz wpisać tytuł, dodać przecinek, a następnie napisać film.

W podobny sposób możesz również szukać filmów według gatunku, aktora, aktorki, reżysera i wielu innych. Na przykład, jeśli szukasz filmu z Willem Smithem, wpisz „Will Smith, film” – wstawiając przecinek przed słowem „film”, dodasz go jako filtr. Po naciśnięciu klawisza Enter, filtr Film zostanie dodany pod paskiem wyszukiwania.

W ten sposób w wynikach znajdą się tylko filmy pełnometrażowe – niektóre z nich są płatne, a niektóre darmowe. W pierwszym przypadku zauważysz, że pod nazwą filmu znajduje się jego cena.

Poszukaj kanału filmowego

Odkąd oglądanie filmów na Youtube stało się tak popularne, można teraz znaleźć kanały, które są specjalnie dedykowane do publikowania filmów. Niezależnie od tego, czy jest to stary i znany film, czy jest to jeden z najnowszych prosto z kina, możesz być w stanie znaleźć go w ramach takiego kanału.

Agregatory i bazy darmowych filmów z YouTube

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie agregatorów lub społeczności, które dzielą się linkami do pełnych filmów na YouTube. Strony takie jak np. Zero Dollar Movies, umożliwiają natychmiastowe wyszukiwanie w bazie YT tylko pełnometrażowych filmów. Katalog zawiera kolekcję tysięcy pozycji, uporządkowanych według roku wydania, a nowe tytuły są dodawane każdego dnia. 

Inną opcją jest śledzenie np. śledzenie tagu /r/fullmoviesonyoutube. na Reddicie, gdzie użytkownicy publikują swoje znaleziska z tej kategorii.

Subscribe
Powiadom o

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments