Jak Jowisz i Wenus wpływają na twoje małżeństwo?

Jak Jowisz i Wenus wpływają na twoje małżeństwo?

W astrologii wedyjskiej na relacje i związki wpływają poszczególne koniunkcje planet i ich pozycja w odpowiednich domach. Kiedy ludzie chcą poznać odpowiedź na pytanie „Kiedy wyjdę za mąż?”, często szukają jej w astrologii. 

Spośród planet, które mają wpływ na Twoje kundali w odniesieniu do małżeństwa, Wenus i Jowisz odgrywają kluczową rolę. Ich wpływ może odzwierciedlać to, jak szczęśliwe i udane będzie Twoje życie małżeńskie. 

Te planety są niezbędne do odpowiedzi na pytanie „kiedy wyjdę za mąż?” z następujących powodów: 

  • Wenus dla mężczyzn i Jowisz dla kobiet są czynnikami decydującymi o tym jak stabilny i zgodny będzie związek. 
  • Umieszczenie tych planet w oddziałujących domach może pomóc Ci porównać i dopasować kundalis, aby sprawdzić czas trwania i uczucie w małżeństwie. 
  • Skutki tych planet. W kundali, różne umiejscowienie tych dwóch planet prowadzi do różnych sytuacji i pierwszeństwa dla małżeństwa. 
  1. Kiedy Jowisz znajduje się w 7 domu, może to spowodować opóźnione lub nieszczęśliwe życie małżeńskie. Mogą pojawić się konflikty, a środowisko może być gorzkie i pozbawione uczuć. 
  2. Jeśli Jowisz i Wenus są w koniunkcji w siódmym domu lub jeśli siódmy władca jest umieszczony w koniunkcji, twój współmałżonek będzie cnotliwy i kulturalny. 
  3. Zarówno Jowisz jak i Wenus są maleficzne jeśli są umieszczone same w siódmym domu. Wenus w siódmym domu może oznaczać poszukiwanie intymności po ślubie i problematyczne relacje z małżonkiem. 
  4. Jeżeli ascendent Jowisza jest dotknięty Jogą Papakartari, to jego aspekt w siódmym domu nadal będzie prowadził do negatywnych rezultatów. 

Wenus i życie miłosne

Wenus jest potężną planetą, a wzmianki i powiązania z Wenus i miłością zostały rozpowszechnione w wielu kulturach. Jest to planeta, która ceni sobie piękno i luksus. Odzwierciedla miłość, zabawę, atrakcyjność, wypoczynek i materialistyczne piękno. Wenus jest władcą Taurusa i Libry i jest silna kiedy rządzi w znaku Ryb. 

W małżeństwie, Wenus i jej powiązania mogą nam powiedzieć o małżeństwie.

Poprzez określenie pozycji Wenus w twoim kundali, możesz rozszyfrować czy otrzymasz miłość w swoim życiu i poprzez jakie formy.

Wenus może powiedzieć Ci czy będziesz zadowolony z partnera i związku. 

Silna Wenus w Twoim wykresie oznacza wysokie możliwości osiągnięcia szczęścia, przyjemności i miłości. Ta Wenus może być zanegowana w wykresach kobiet, jeżeli jest tam obecność maleficznego Rahu. 

Jowisz i życie miłosne

Jowisz oznacza aspekt miłosny, szczególnie w wykresie kobiety. Pozycje Jowisza mogą dać wgląd w męża i dobrobyt. 

Wpływ Jowisza na miłość i romantyczne związki obrazuje cnotę i śmierć związku.

Jego związek z korzystnymi planetami lub niekorzystnymi domami pokazuje bardzo pozytywne i podnoszące na duchu małżeństwo.

Jowisz pokazuje również stabilność i bezpieczeństwo związku w wykresie kobiety.

Kiedy zastanawiasz się nad pytaniem: „Kiedy wyjdę za mąż?”, pamiętaj, że planety odgrywają istotną rolę w zrozumieniu sytuacji związanych z Twoim życiem miłosnym i rodzinnym. Z pomocą profesjonalnego i doświadczonego astrologa możesz wiedzieć, co Cię czeka.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments